Illang: The Wolf Brigade izle (TR Dublaj 2018)
IMDb: tt3967878
7.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.5 /10 (2)
5.5 IMDB Puanı 1 Yorum 1,317 Görüntülenme

Illang: The Wolf Brigade izle (TR Dublaj 2018) Illang: The Wolf Brigade izle (TR Dublaj 2018)

Inrang: Kurt Tugayı filmi, uzun yıllardır kuzey ve güney Kore olarak ikiye ayrılmış olan ülkelerin yıllar sonra 2029 yılında birleşme kararı almasını anlatıyor. İkiye ayrılmış olan bu ülkeler birleşme kararı almış ve bu karar doğrultusunda beş yıl boyunca nasıl uygulanacağı konusunda karar vermeye çalışmıştır. Bu kararın verilmesinden sonra ülkelerin birleşmesini isteye ve istemeyenler halk arasında ikiye bölünmüştür. Bu kararı destekleyen ve desteklemeyen kişiler arasında büyük çatışmalar meydana gelmiştir.

Bu çatışmaların önüne geçebilmek için bu iki devlet kendi aralarında özel ekipler kurmaya başlamıştır. Çünkü bu birleşmeye karşı olan SECT adında bir terör örgütü büyük eylemler yapmaya başlamış ve halkın korkulu rüyası haline gelmiştir. iki devlet bu terör örgütüne karşı bir ekip kurmaya karar verir. The Wolf Brigade (Kurt Tugayı) adında kurulan bu ekip günden güne artan sect terör örgütünün önüne geçebilmek için harekete geçerler. Eylemlerin son bulmasını engellemenin tek yolu Kurt Tugayının bu terör örgütünü ortadan kalması olacaktır.

Devletlerin bazı organları istihbarat ajansları dahil bu birleşime karşı iken Kuzey ve Güney Korenin birleşmesi pek olası görünmezken bakalım Kurt Tugayı bu terör örgütünü ortadan kaldırabilecek mi?

2018 Güney Kore yapımı olan Inrang: The Wolf Brigade filmi yönetmenliğini Jee-woon Kim yaparken oyuncular arasında Woo-sung Jung, Hyo-Joo Han, Dong-won Gang ve Ye-ri Han gibi isimler yer almaktadır.

Panzehir: Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Panzehir: Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Inrang: Kurt Tugayı Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  01 Temmuz 2018

  Senaryo:

  Jee-woon Kim, Mamoru Oshii
  Avatar

  Yorumlar (1)

  1. Avatar