Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle (1080p Türkçe Dublaj)
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (4)
8.6 IMDB Puanı 2 Yorum 2,689 Görüntülenme

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle (1080p Türkçe Dublaj) Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı izle (1080p Türkçe Dublaj)

Editör Yorumu:

İkiye bölünmüş olan Yenilmezler ekibinin bir araya geliş hikayesi karşınızda!
Avengers ekibi uzun yıllardır her savaşlarında ekiplerine yenilmez güçlere sahip olan yeni kişileri alarak bütün savaşlarını kazanmıştır. Ancak bu savaşlarda çoğu konularda gerek devletler gerekse kendi aralarında çok fazla ters düşmüş ve serinin ikinci filminde ayrı kalmışlardır. Bazıları başka ülkelerde hayatlarını sürdürürken bazıları evrenin farklı gezegenlerinde bulunmuştu. Birbirlerine olan öfkeleri uzun yıllardır sessizce onları izleyen ve Dünyalarını yok etmek için plan yapan Thanos'u planını devreye sokmak için harekete geçirmiştir.

Thanos eline geçirilmesi gereken beş taşın 1 ini eline geçirmiş ikincisini ise Thor ve halkının bulunduğu gemiye saldırarak ele geçirmiştir. Thor ve Loki ikinci taşın tesseract olduğunun farkında olmadan Loki yüzünden gemide sakladıkları için saldırıya uğramıştır. Loki'nin tesseract'ı Thanos'a vermesi ile Thor gemisi ve halkı ile ölüme terk edilmiştir. Büyük bir güce sahip olan Thor'un hayatta kalması diğer yenilmezlerin Thanos'tan haberdar olması bir an önce yenilmezlerin 3 kez bir araya gelmesini ve birlikte kalmalarını sağlayacaktır. Yenilmezleri tekrar bir araya gelmesi ve plan yapmaları Thanos'un neredeyse bütün taşları toplamasına zaman kazandırmıştır. Thanos'un karşı koyulamaz bir güce sahip olması sadece Doctor Strange'de bulunan Sonsuzluk taşını almasına bağlıdır. Bakalım Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı filminin sonucu ne olacak.

Film; Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Tom Holland, Anthony Mackie, Tom Hiddleston, Sebastian Stan, Idris Elba, Peter Dinklage, Vin Diesel ve Josh Brolin gibi efsane bir yıldız kadrosuna sahipken Yönetmen koltuğunu ise Anthony Russo, Joe Russo isimleri paylaşıyor.

Panzehir: Filmi izleyemiyorsanız aşağıda bulunan diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Birisi Kesinlikle Çalışacaktır.

Panzehir: Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra Filmini izlemeye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Infinity War Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  27 Nisan 2018

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Joe Simon, Jack Kirby, Steve Englehart, Steve Gan, Bill Mantlo, Keith Giffen, Jim Starlin, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby, Steve Englehart, Don Heck
  Avatar

  Yorumlar (2)

  1. Avatar
  2. Avatar